Pozdrav z MŠ

Milé děti, rodiče, přátelé a známí.
Určitě si všichni v této nelehké době hledáme aspoň střípky všeho, co je pozitivní, veselé a milé. Pojďme si tedy udělat radost navzájem. Jak a čím? Obrázky a výtvory vašich dětí. Děti jsou to naše velké štěstí a dar, který musíme ochraňovat a pomoci jim svou pozitivní náladou vše překonat a zvládnout.
Vyhlašujeme tedy téma ,, Jak to doma spolu zvládáme, jak si pomáháme, jak se máme rádi“
 V čem tedy bude spočívat naše společná aktivita? Prostě, až budou mít vaše děti chuť a náladu tvořit nebo malovat, zadejte jim toto téma. Je úplně jedno, jestli děti nakreslí či namalují obrázek, něco postaví, složí, vymodelují nebo prostě přiložte foto, jak vám třeba pomáhají vařit .
Fantazie mají určitě dost. Vždyť jsou to děti. Foto můžete dávat do komentářů pod tento příspěvek. Hlavní myšlenkou je udělat si radost a potěšit se navzájem.  Takže….kdo bude mít chuť, čas, náladu . Budeme jen rádi, když se na našich stránkách pár fotek objeví.
Věříme, že se brzy dočkáme a vše si budeme zase užívat společně. Hezké dny plné optimismu, hodně zdraví vám i vašim blízkým vám ze ❤️ přeje MŠ.

 

You can leave comments by clicking here, leave a trackback at http://wp.zsamsbesiny.info/wp-trackback.php?p=4758 or subscibe to the RSS Comments Feed for this post.