header image
 

All posts in Červen, 2019

V pátek 28.6.2019 dostali žáci vysvědčení a čekají je zasloužené 2 měsíce prázdnin. Také jsme se rozloučili se žáky 5. ročníku, kterým přejeme mnoho úspěchů a nových zážitků v dalším životě.

Ve čtvrtek 28.6. 2019 předvedl Dramatický kroužek svou verzi příběhu Tří mušketýrů, kde dobro a láska zvítězí nad lží, zlem a nenávistí.  Žáci se tak rozloučili se školním rokem.

 

Jindřiška Olšavská obsadila 1.místo. Gratulujeme !!!

 

Ve čtvrtek 27. 6. 2019 proběhlo v MŠ pasování budoucích školáků.

Ve středu 26. 6. 2019 si předškoláci vyzkoušeli, jaké to je, strávit noc ve školce. A protože už jsou fakt velcí, zvládli to na 1. Měli královskou večeři u Páti, skvělou snídani od Elišky, výbornou zmrzlinu a meloun od Míši a Vojtíka. A protože to byl netradiční večer a noc, nešlo se spát hned po večerníčku. Kolem 22 hodiny se na zahradě objevily bludičky 😉♥️. Zvládli si také něco vyrobit a na památku si domů odnesli vlastnoručně vymalovaný polštářek.

Na čtvrtek 27. 6. 2019 si žáci 5. ročníku připravili rozloučení se svými spolužáky. Každý žák musel projít Strojem času, aby se ocitl v době středověké. Zde si na několika stanovištích vyzkoušeli činnosti pro tuto dobu typické. Celá akce skončila vyhodnocením nejšikovnějších. Na úplný závěr zhlédli prezentaci, ve které páťáci zaznamenali průběh svého působení na škole. Děkujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalších letech.

 Ve středu 26. 6. 2019 jsme měli ve škole nečekanou návštěvu. Zavítali k nám žáci šestého a sedmého ročníku kolinecké ZŠ. Krátké zastavení, vzhledem k horkému letnímu počasí, přišlo všem vhod. Naše škola se všem velice líbila, žáci obdivovali počítače ve třídách a učitelé barevné provedení vnitřních prostor. Vzájemně jsme si popřáli dlouhé a pohodové letní prázdniny.

V pátek 28. 6. 2019 bude provoz ŠD pouze do 12.00 hodin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!