header image
 

All posts in Červen, 2018

V pátek 29.6.2018 se děti z MŠ vydaly na stopovanou.Trasu jim připravili školáci, kterým tímto moc děkujeme. Po splnění úkolů je šipky dovedly na školní zahradu, kde na všechny čekalo překvapení. Oběd v altánku.

 

V pátek 28.6.2018 dostali žáci vysvědčení a čekají je zasloužené 2 měsíce prázdnin 🙂 

Ve čtvrtek 28. 6. 2018 ukázali žáci dramatického kroužku, stejně jako minulý rok, své umění na pódiu budovy Zenitu. Pod vedením Mgr. Zdeňky Uldrychové secvičili pohádkové vystoupení, které předvedli hned dvakrát. Na dopolední představení byli pozváni spolužáci a zaměstnanci školy, odpoledne rodiče a sourozenci . Diváci zhlédli pohádku Princezna ze mlejna   a Kouzla králů. Vystoupení doprovázel potlesk všech diváků.
Poděkování patří především všem učinkujícím, vedoucí učitelce, která žáky zodpovědně připravila a všem ostatním, kteří nějakým způsobem pomohli při realizaci celé akce.

Ve středu 27.6.2018 se celá ZŠ vydala na poslední školní akci. Žáci si připravili stopovanou pro své spolužáky. Trasa vedla, za příjemného letního počasí, na svatého Bartoloměje. Žáci vycházeli ve dvou skupinách. Na trase plnili různé úkoly. Cílem bylo najít poklad, jehož nalezení se stalo jistě příjemným završením celé akce. Děkujeme všem dětem za účast i za přípravu zábavných stanovišť.

Přerušení provozu MŠ letní prázdniny Běšiny 2018

V úterý 26.6 2018 zavítalo do MŠ divadlo Dráček s prázdninovou pohádkou O malé velrybě.

 Na představení přišli i žáci ze ZŠ a všichni společně si užili spousty legrace a písniček