header image
 

All posts in Květen, 2018

úplata v ŠD 2018 

 Vyhodnocení PO očima dětí – 2018

Šárka Kubánková          –   1.místo

Lucie Šťastná                 –   2.místo

Michaela Matějková      –  3.místo

Blahopřejeme !

 

V pondělí 28. 5. 2018 proběhlo v MŠ další čtenářské klubíčko. Tentokrát s Marií Šťastnou.  Děti si vyprávěly a četly o krtečkovi.

Na konci školního roku se vždy společně fotíme, abychom měli památku na celý školní rok a také na všechny kamarády.Tak tomu bylo i letos. Společné focení proběhlo v pátek 25.5.2018 v MŠ i ZŠ.

Výsledky zápisu MŠ na školní rok 2018-19

Ve středu 23.5.2018 k nám zavítal kouzelník Reno. Představení se uskutečnilo v MŠ, kam přišli i žáci ZŠ.Kouzelnické vystoupení bylo založeno především na spolupráci kouzelníka s dětmi, které byly do efektů zapojeny jako asistenti a tím si rozvíjely svou fantazii a tvořivost. Show byla plná humoru a kouzelník svým originálním přístupem k dětem v nich zanechal hluboký dojem a víru v to, že nic není nemožné. 

 

Vyzvedávání dětí v MŠ 

V úterý 22. 5. 2018 se předškoláci z MŠ vydali na minivýlet do Klatov. Navštívili muzeum, kde si prohlédli loutky a hračky a vyrobili dva ptáčky v rámci tvořivé dílny. Nechyběla ani sladká zmrzlina.

V rámci projektu Mléko do škol jsme 22.5.2018 žákům zorganizovali doprovodný program „Ochutnávkový koš mléčných výrobků“. Cílem je zvýšení spotřeby mléka a mléčných výrobků u dětí a vytváření zdravých stravovacích návyků.

V pondělí 21.5. 2018 se  děti  MŠ  i žáci ZŠ zúčastnili výchovného koncertu ZUŠ Nýrsko, na kterém jim jejich spolužáci předvedli, co se za celý školní rok naučili.

 Seznámili se s různými hudebními nástroji, poslechli si zpěv a také si měli možnost vyzkoušet zpěv při kontrabasu.