header image
 

All posts in Září, 2017

26.9. 2017 zavítal do MŠ pan Pohoda s pohádkou O princezně na hrášku.Nebyla to klasická pohádka, ale děti  a žáci ZŠ si připomněli,   jak je důležité chránit přírodu. Nechyběla ani legrace s krtkem Pepíkem a zpívání při kytaře.

V pátek 22. září 2017 jsme se s žáky jeli podívat do PŘÍRODOVĚDNÉ STANICE V HORAŽĎOVICÍCH. Žáci se dozvěděli zajímavé informace o zvířatech chovaných v teráriích i o zvířatech hospodářských ve venkovních výbězích. Zvířata si mohli pohladit nebo vzít na ruku a viděli jejich krmení. Všem se nám ve stanici líbilo a na závěr jsme předali několik obrázků zvířátek malovaných našimi žáky.

V úterý 12.9.2017 jsme využili hezkého počasí a vydali se  na turistickou vycházku s opékáním buřtů. Cestou  jsme hráli stopovanou a na konci na nás čekal poklad . Na závěr jsme si v Kozí na návsi opékali buřty a vyrazili zpět do školy (viz.fotogalerie)

V SOULADU SE ŠKOLNÍM ŘÁDEM JE VE ŠKOLNÍ BUDOVĚ ŽÁKŮM ZAKÁZÁNO POUŽÍVAT MOBILNÍ TELEFONY A JINÁ  PODOBNÁ ZAŘÍZENÍ !

Prázdniny utekly jako voda a my jsme zpátky ve školních lavicích. V pondělí 4.9.2017 jsme slavnostně zahájili školní rok 2017/2018. Přivítat žáky a hlavně naše prvňáčky přišel i pan starosta Ing. František Vlček.Všem našim žákům přejeme mnoho úspěchů a krásných zážitků po celý školní rok 🙂 (viz.fotogalerie)

Na stávající i nové žáky ZŠ a děti MŠ se v pondělí 4. září 2017 těší všichni zaměstnanci ZŠ a MŠ Běšiny.