header image
 

Novinky

Ve středu 11.9.2019 se celá naše škola vydala na turistickou vycházku. Našim cílem bylo Javoříčko . Cestou jsme stavěli domečky pro lesní zvířátka a broučky, zahráli si závodivé hry a na závěr jsme si v Kozí opékali buřty. Počasí nám přálo,  vše jsme zvládli  bez problémů a příjemně unaveni se vrátili zpět do školy.

 

Největší úspěchu dosáhl Matyáš Roubal, který obsadil 2. místo v kategorii do 10 let.

GRATULUJEME !

Prázdniny utekly jako voda a my jsme zpátky ve školních lavicích. V pondělí 2.9.2019 jsme slavnostně zahájili školní rok 2019/2020. Přivítat žáky  přišel i pan místostarosta Ing. Antonín Míka .Všem našim žákům přejeme mnoho úspěchů a krásných zážitků po celý školní rok. (viz.fotogalerie)

Základní škola a Mateřská škola Běšiny, okres Klatovy, příspěvková organizace přijme od 1. 9. 2019 učitele/učitelku s aprobací Učitelství pro 1. stupeň základní školy na snížený úvazek.

 

V pátek 28.6.2019 dostali žáci vysvědčení a čekají je zasloužené 2 měsíce prázdnin. Také jsme se rozloučili se žáky 5. ročníku, kterým přejeme mnoho úspěchů a nových zážitků v dalším životě.

Ve čtvrtek 28.6. 2019 předvedl Dramatický kroužek svou verzi příběhu Tří mušketýrů, kde dobro a láska zvítězí nad lží, zlem a nenávistí.  Žáci se tak rozloučili se školním rokem.

 

Jindřiška Olšavská obsadila 1.místo. Gratulujeme !!!

 

Ve čtvrtek 27. 6. 2019 proběhlo v MŠ pasování budoucích školáků.

Ve středu 26. 6. 2019 si předškoláci vyzkoušeli, jaké to je, strávit noc ve školce. A protože už jsou fakt velcí, zvládli to na 1. Měli královskou večeři u Páti, skvělou snídani od Elišky, výbornou zmrzlinu a meloun od Míši a Vojtíka. A protože to byl netradiční večer a noc, nešlo se spát hned po večerníčku. Kolem 22 hodiny se na zahradě objevily bludičky 😉♥️. Zvládli si také něco vyrobit a na památku si domů odnesli vlastnoručně vymalovaný polštářek.