header image
 

Novinky

Děti z MŠ – Sluníčka – si v úterý 21. 1. 2020 užily super výlet do Klatov. Společně s dětmi z MŠ Strážov zhlédly v kině pohádkový příběh –

Ledové království 2.

V pondělí 20. 1. 2020 se v prostorách naší školy uskutečnilo letošní první setkání s paní Mgr. Vendulou Doubkovou, která si pro žáky připravila besedu zaměřenou na zdravovědu a hlavní složky integrovaného záchranného systému. Žáky seznámila s méně známými složkami záchranné služby, prohlédli si oblečení záchranářů, povídali o záchranných vozech či vrtulnících, o ošetření odřenin, popálenin i krvácení. Také si zopakovali, jak si počít při vzniku požáru a při tonutí člověka. Těšíme se na další setkání.

Žáci, nezapomeňte prozkoumat autolékárničky!!!

V úterý 14. 1. 2020 zavítala do MŠ paní knihovnice Olina Kovaříková z Janovic nad Úhlavou. Přivezla dětem spoustu knih, ze kterých jim četla. Jednu pohádkovou knihu dětem věnovala.

V pátek 20.12.2019 v 6.45 hodin jsme se společně se žáky sešli ve ŠD na vánoční snídani, dopoledne proběhla besídka a přijel i Ježíšek s dárky pro ŠD .(viz.fotogalerie)

 

V úterý 17. 12. 2019 se v MŠ sešli rodiče na Vánočním posezení. Děti předvedly, co se za těch pár měsíců naučily a na závěr si všichni i s rodiči zazpívali koledy. Nechybělo ani vánoční cukroví a rozsvícený stromeček, pod kterým bylo plno dárků.

V úterý 17.12.2019  jsme se sešli u vánočního stromu u Zenitu. Zde děti MŠ a žáci ZŠ zazpívali známé koledy a vánoční písně.

V pondělí 16. 12. 2019 si naši žáci ZŠ spolu s dětmi MŠ užili poslední divadelní představení v tomto roce nazvané Zimní příhody včelích medvídků.